Тип завдання: Витривалість 1 2:52, 0:36 2:47, 0:35 2:48, 0:36 2:47, 0:37 2:45, 0:33 Достатньо складна роботка, але після завершення здавалось, що можна таки було 6 добігти. 200 було важко стартувати, ноги важкі після 800. Останні 200 на 800 також потерпіти, але норм. Log in to Reply
Привіт, Сергій !!) Важко на 800 це то му що 800м )))) вони завжди важкі)) А 200м після 800, це завжи так, перебирати треьа, а заставити важко))) Log in to Reply
Тип завдання: Витривалість 2 Ми трохи неправильно зрозуміли завдання, трусили 100м і бігали по 40. Останні 3 ходили пішки бо вже було важкувато. Пульс високий, в мене взагалі зараз став вище пульс і росте швидко (мабуть від температури) Log in to Reply
Тип завдання: Витривалість 1 5*(800/1.5+200)/3;3.5;3.5;3.5;4 2:52;0.36 2:53;0:37 2:54;0:37 2:55;0:37 2:58;0:37 З четверої стало важко, 6-та була б повільною, обмежилась пʼятьма. Ноги не втомлювались, але на фініші 800 хекала добре Log in to Reply
Тип завдання: Витривалість 1
2:52, 0:36
2:47, 0:35
2:48, 0:36
2:47, 0:37
2:45, 0:33
Достатньо складна роботка, але після завершення здавалось, що можна таки було 6 добігти.
200 було важко стартувати, ноги важкі після 800. Останні 200 на 800 також потерпіти, але норм.
Привіт, Сергій !!)
Важко на 800 це то му що 800м )))) вони завжди важкі))
А 200м після 800, це завжи так, перебирати треьа, а заставити важко)))
Тип завдання: Витривалість 2
Ми трохи неправильно зрозуміли завдання, трусили 100м і бігали по 40. Останні 3 ходили пішки бо вже було важкувато.
Пульс високий, в мене взагалі зараз став вище пульс і росте швидко (мабуть від температури)
Дам ще раз таку роботу))) щоб легше було)))
Тип завдання: Витривалість 1
5*(800/1.5+200)/3;3.5;3.5;3.5;4
2:52;0.36
2:53;0:37
2:54;0:37
2:55;0:37
2:58;0:37
З четверої стало важко, 6-та була б повільною, обмежилась пʼятьма.
Ноги не втомлювались, але на фініші 800 хекала добре
Це тому що 800 ))))
Їх треба бігти як 600 але на 200м більше
Молодець
Гарна роботка