У мене враження, що я трошки профілонив, бо було легко і пульс вище 176 не піднімався. На відпочинку опускався нижче 120.
В 178-180 вліз тільки на останньому, який був трошки швидше.
Досить непогано зайшло, 800м були важчі) пульс був в межах потрібного, хоча статистика десь побачила максимальний в 187, коли я перевіряла до більше 180 не було ( під кінець треку і на фініші), але ж в мене наручний
Г годинник.
Користуюсь нагодою, поки Курганський береже себе – разом гарно було бігти!
Тип завдання: Своє завдання
3:51 / 3:44 / 3:44 / 3:44 / 3:46 / 3:38
Пульсометр забув, по відчуттям і заміру пальцем було десь 165 на перших і 180 на останніх.
Дуже добре зайшло, перші 3 легко, далі теж з запасом.
Мені подобатися що с запасом. Гарно, не повільно , і ще запас
Крутяк
Тип завдання: Витривалість 1
У мене враження, що я трошки профілонив, бо було легко і пульс вище 176 не піднімався. На відпочинку опускався нижче 120.
В 178-180 вліз тільки на останньому, який був трошки швидше.
3:50, 3:44, 3:45, 3:43, 3:44, 3:35
Сергію, як класно
Секунди прям мене радують !!
Вогонь
Мене також радують, прогрес за місяць гарний.
Головне в травму знов не випасти, тому і бережусь трохи.
Бережи по максимуму!!
І не забувай що треба робити відновлення, щоб уникати травм
І то не факт що не будуть ))
Тип завдання: Витривалість 1
3:50; 3:45; 3:47; 3:44; 3:45; 3:45
Досить непогано зайшло, 800м були важчі) пульс був в межах потрібного, хоча статистика десь побачила максимальний в 187, коли я перевіряла до більше 180 не було ( під кінець треку і на фініші), але ж в мене наручний
Г годинник.
Користуюсь нагодою, поки Курганський береже себе – разом гарно було бігти!
Привіт!!))
Класно, результати гарні.
А могла би добавити? Швидше побігала ??
Ну, хіба трошки швидше, або останні 2-3, щоб таки добігти, не збавляючи темп )