Middle distance running club

Track&Speed Club – «збіговисько» веселих, відверто закоханих в швидкість, стадіон і доріжку спортсменів, які за багато років відпрацювали кожен віраж і пряму, які більше не можуть стримувати себе і прагнуть поділитися своїм досвідом з усіма бажаючими.

НАША МІСІЯ: СЕРЕДНІ ДИСТАНЦІЇ – АЛЬТЕРНАТИВА МАРАФОНУ І ШЛЯХ ДО АТЛЕТИЧНОГО ТІЛА!

ЗА ЩО МИ ЛЮБИМО ТЕ, ЧИМ ЗАЙМАЄМОСЯ:

151

Відчуття швидкості

Тільки на доріжці можна по-справжньому відчути «фазу польоту» та, як закладає вуха від свисту вітру на швидких віражах.

155

Видовищність

Та як же ж не любити стадіон, на якому вирують шалені емоції на змаганнях, а на тренуваннях бігають стрункіші за тополі хлопці й дівчата?

159

Різноманітність

Ми перевірили на собі, що одноманітність в тренуваннях втомлює. У нас ніколи не знаєш, що тебе очікує: силове тренування, робота над технікою, вправи на координацію, чи майстер-клас з танців живота 😉

156

Оптимальність

Ми тренуємо і розвиваємо саме ті якості, які потрібні особисто кожному з нас, щоб бути підтягнутими, стрункими і супершвидкими! Лише найнеобхідніше!

160

Спілкування

Це те місце, де ми можемо поспілкуватися, поділитися інсайдами професійного спорту та просто кайфувати від процесу тренувань.

НАШІ ТРЕНЕРИ

Анна Тітімець 

Тіті – натура з тонкою душевною організацією, любить театр, тисне від грудей 80 кг і вірить, що повертатися – погана прикмета! Буде уважно стежити за гармонійним розвитком ваших фізичних і духовних сил!

Майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Універсіади-2013, срібна призерка Чемпіонату Європи, півфіналістка двох Олімпійських Ігор (Лондон, Ріо-де-Жанейро). Особистий рекорд 400м з/б – 54:56.

Наталя Лупу

Наталі – молдаванка, сусідка Софії Ротару, любить тварин, особливо собак, тому її постійний супутник доберман Граф стане вашим мотиватором бігти швидко, і не озираючись назад.

МСМК, срібна призерка Чемпіонату світу в приміщенні (2012) на 800 метрів, переможниця (2013) і бронзова призерка (2015) Чемпіонату Європи в приміщенні на 800 метрів, півфіналістка двох Олімпійських Ігор (Лондон, Ріо-де-Жанейро). Особистий рекорд 800м – 1:58.46.

Людмила Кирийчук

Люда – хронічна оптимістка, завжди вислухає, зрозуміє і пробачить, однак не реагує на слова «я більше не можу» чи «я втомився»! Навчить робити ідеальні селфі з бездоганними формами.

Багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики, учасниця Чемпіонату світу серед юніорів, сертифікований тренер «Академії фітнесу України» з дисциплін: анатомія, фізіологія, обмін речовин; володіє напрямками: силовий тренінг, функціональний тренінг, TRX, стретчинг.

Станіслав Маслов

Станіслав Андрійович – професіонал своє справи, мовчазний, стриманий, лаконічний. Не знає слів «не можу» і поділиться секретами, як побороти власну лінь та побігти справді швидко!

Майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України на середніх дистанціях, краще досягнення – 5 місце на Командному чемпіонаті Європи. Особисті рекорди: 1500м – 3.38.02, 3000м – 7.47.22.

Сергій Копанайко

Капон – небуденна особистість. Спринтер на доріжці, він вкрай терпеливий і розмірений в щоденному житті. Він завжди задовольнить вашу допитливість і відповість на будь-які запитання, а також продемонструє, як можна з легкістю подолати бар’єр висотою 106,7см.

IMG_1820

МСМК, багаторазовий Чемпіон України в бігу з бар’єрами, бронзовий призер Командного чемпіонату Європи, учасник чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики. Особистий рекорд 110м с/б – 13,74.

Марія Шаталова

Марія Юріївна – ШМЮ: Шалениста. Моторна. Юрлива. Цим усе сказано! З нею на тренуваннях не буває нудно, а почуття гумору Марії в поєднанні з її витривалістю допоможуть провести час весело і продуктивно.

маша-3

МСМК, рекордсменка України серед юніорок та молоді зі стипль-чезу, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді, учасниця Олімпійських Ігор (Ріо-де-Жанейро). Особистий рекорд 3000м з/п – 9:30.89.

Якщо ти – як і ми, то нам з тобою по дорозі!

(точніше, по біговій доріжці)

Розклад тренувань

ТренуванняДеньЧасМісце
Speed performanceВівторок, 25 липня19:30Стадіон "Атлет"
General power + TRXСереда, 26 липня19:30Стадіон "Атлет"
Special enduranceП'ятниця, 28 липня19:30Стадіон "Атлет"
Weekend morning runНеділя, 30 липня09:30Труханів острів

* – перше пробне тренування безкоштовне

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТУ – 500 грн/місяць

- 50%

Учасникам
бойових дій

- 20%

 Студентам

 КМС, МС

 Подружнім парам

 Старшим 50 років

- 10%

Людям, які мають таке саме прізвище, як у призерів Олімпійських Ігор незалежної України

КОНТАКТИ:

+38 (093) 415 79 63

tsclub.kyiv@gmail.com